Košile

U nás si můžete vybrat Zobrazit katalog (PDF) Konfigurátor košil

Classic premium

České a Italské látky MILETA

Jen z vybraných látek

4 000Kč

Exclusive

Italské látky ALBINI a Anglické látky Thomas Mason

Široký výběr z nabídky látek

5.000Kč

Luxury

Anglické látky Thomas Mason a Italské látky ALBINI

Velký výběr Anglických a Italských látek

od 6.000Kč
Proč si vybrat košili na míru u Abi Totre?

  • Získáte originální košili, která Vás odliší od průměru a kterou Vám pomohou navrhnout naši odborníci. Vše bude přesně sedět na Vaši postavu a Vy se v ní budete cítit pohodlně, sebevědomé a výjiměčně.
  • Ke každé košili na míru od nás dostanete kapesníček ze stejné látky v hodnotě 290,- jako dárek.
  • Používáme luxusní italské, francouzské, anglické a belgické látky. Poctivá výroba a náš zákaznický servis vás uchvátí. Košile je základ. Vytvoříme Vám kvalitní košili, která bude sedět Vaší postavě a dokonale Vám padne. Pokud budete chtít, zvládneme Vám v našem salonu košili do hodiny upravit. Naši specialisté Vám rádi pomohou s výběrem materiálu, střihu, tvaru límce nebo druhu manžet. Díky tomu budete mít unikátní košili vytvořenou přesně podle Vašich preferencí. Vaše košile bude naprostý originál a nikdo nebude mít stejnou.
  • Pro naše zákazníky máme více než 800 látek skladm.
  • Monogram u košile je zahrnut v ceně. Jakákoli individualizace například kontrast je za příplatek 200,-
 

Zobrazit katalog (PDF)


Jak to probíhá?

  1. Ozvěte se nám a domluvíme si termín schůzky, která zabere necelou půlhodinu a na které Vám poradíme se správným výběrem střihu, látky a změříme Vaše míry.
  2. Do 1 dne budete mít košili hotovou. Košili si u nás vyzkoušíte a případně ji ještě na počkání upravíme, aby Vám vše skvěle padlo.

Používané látky

Používáme nepřeberné množství látek, od egyptské bavlny, přes bavlnu typu Royal Oxford. Nabízíme látky zajímavých struktur a vzorů, například kepr se vzorem rybí kosti, pruhované látky sea island, kostkované látky, bavlněný batist, rypsový kepr a mnoho dalších.